До уваги батьків!

10 травня 2018 року МОН України опублікувало наказ від 16.04.2018 року № 307 «Про затвердження Порядку зарахування, відрахування та переведення учнів до державних та комунальних закладів освіти  для здобуття повної загальної середньої освіти», зареєстрований в Міністерстві юстиції України від 05.05.2018 року № 564/32016, з яким ви можете ознайомитися за посиланням:

Звертаємо вашу увагу, що для переведення учня з іншого ЗЗСО до ТНВК «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – економічний ліцей №9 імені Іванни Блажкевич» батьки мають особисто звернутися до директора навчального закладу із заявою щодо можливого зарахування (письмово в довільній формі або надіслати скановану копію звернення на електронну адресу tnvkzosh.9@gmail.

·      до 2-9 класів – до 31 травня включно;

·      до 10-11 класів – до 15 червня включно.

Зазначаємо, що територія обслуговування ТНВК ШЕЛ №9 ім. І.Блажкевич визначена рішенням виконавчого комітету Тернопільської міської ради від 21.02.2018 року № 113

До території обслуговування навчального закладу відносяться такі адреси:

Вулиці Гетьмана І.Мазепи, Майдан Перемоги, Львівська, Чумацька, Бережанська, Максима Кривоноса (з 9 до кінця), Загребельна, Макаренка, В. Громницького, Степова, Південна, Волинська, Грабовського, М.Михалевича, Достоєвського, Куток, Спадиста, Надзбручанська, Лучаківського (від початку до перехрестя з Громницького)

ХАРЧУВАННЯ
Фінансові звіти
Бухгалтерія
Державні закупівлі
Статут закладу освіти
Ліцензії на провадження освітньої діяльності
Структура та органи управління закладом освіти
Кадровий склад закладу освіти згідно з ліцензійними умовами
Освітні програми, що реалізуються в закладі