До уваги батьків!

10 травня 2018 року МОН України опублікувало наказ від 16.04.2018 року № 307 «Про затвердження Порядку зарахування, відрахування та переведення учнів до державних та комунальних закладів освіти  для здобуття повної загальної середньої освіти», зареєстрований в Міністерстві юстиції України від 05.05.2018 року № 564/32016, з яким ви можете ознайомитися за посиланням:

Звертаємо вашу увагу, що для переведення учня з іншого ЗЗСО до ТНВК «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – економічний ліцей №9 імені Іванни Блажкевич» батьки мають особисто звернутися до директора навчального закладу із заявою щодо можливого зарахування (письмово в довільній формі або надіслати скановану копію звернення на електронну адресу tnvkzosh.9@gmail.

·      до 2-9 класів – до 31 травня включно;

·      до 10-11 класів – до 15 червня включно.

Зазначаємо, що територія обслуговування ТНВК ШЕЛ №9 ім. І.Блажкевич визначена рішенням виконавчого комітету Тернопільської міської ради від 21.02.2018 року № 113

До території обслуговування навчального закладу відносяться такі адреси:

Вулиці Гетьмана І.Мазепи (з 7), Майдан Перемоги, Львівська, Чумацька, Бережанська, Максима Кривоноса (крім 1, 3, 5), Загребельна, Макаренка, В. Громницького, Степова, Південна, Волинська, Грабовського, М.Михалевича, Достоєвського, Куток, Спадиста, Надзбручанська, Лучаківського (від початку до перехрестя з Громницького)