12.12.2019   Administrator   Категорія: Протидія булінгу та насильству

10 грудня 2019 року у ТНВК ШЕЛ № 9 імені Іванни Блажкевич відбулись загальношкільні батьківські збори «Стиль виховання в сім’ї та протидія домашньому насильству і булінгу в учнівському середовищі».

Захід пройшов в інтерактивній формі, в якій було створено комфортні умови для взаємодії педагогів та батьків.

Директор Рибак Григорій Володимирович  підкреслив важливість профілактичної роботи з даної тематики та ознайомив присутніх  про заходи, які проводились у школі-ліцеї щодо запобігання та боротьби з булінгом,  а також вказав на  важливість сімейного виховання дітей та взаємодії школи та родини.

Практичний психолог Колодійчук Оксана Романівна  та соціальний педагог Щербяк Тетяна Мілентіївна ознайомили батьків із загальними результатами анкетування дітей та батьків щодо проблеми  домашнього насильства.

В рамках тематики цього заходу практичним психологом Колодійчук Оксаною Романівною,  соціальним педагогом Щербяк Тетяною Мілентіївною  та заступником директора Абрамюк Аллою Якимівною  було проведено просвітницьке заняття з елементами тренінгу, роботи в групах, де кожен учасник процесу, за бажанням, висловив свою думку та власне бачення шляхів профілактики та подолання негативних проявів  у поведінці учнівської молоді.

Абрам'юк А. Я. Рибак Г. В. Щербяк Т. М. Колодійчук О. Р.