Профілактична робота щодо попередження протиправної поведінки школярів, булінгу, дискримінації.

01.12.2022   Administrator   Категорія: Протидія булінгу та насильству

Правова освіта є складової частиною системи освіти і має на меті формування високого рівня правової культури та правосвідомості особи, її ціннісних орієнтирів та активної позиції як члена громадянського суспільства.

У закладі освіти склалася певна система роботи з профілактики правопорушень та злочинності серед учнівської молоді. У рамках Декади правових знань, заходів Всеукраїнської кампанії «16 днів проти насильства» та Всеукраїнського тижня права, з метою активізації роботи щодо формування у дітей та учнівської молоді правової культури, ціннісного ставлення до себе й до інших; формування правової свідомості, системи правових уявлень і переконань у школярів; вироблення навичок відповідальної поведінки підростаючого покоління на основі сформованості превентивного світогляду, здатності супротиву до негативних впливів соціального середовища; прищеплення учням поваги до прав і свобод людини, забезпечення знання й виконання ними законів; підвищення рівня правової культури учнів; здійснення інформаційно-просвітницької та профілактичної діяльності, спрямованої на попередження вчинення правопорушень неповнолітніми, попередження асоціальних проявів серед школярів та булінгу 01 грудня 2023р відбулась дискусійна зустріч учнів 8их та 10их класів з інспектором ЮП Тернопільського районного управління поліції ГУНП в Тернопільській області старшим лейтенантом поліції Уляною Федоришин.

Цей захід має  попереджувальний, запобіжний характер і спрямований, насамперед, на вдосконалення здорового способу життя школярів, обрання ними правильної життєвої позиції.

Правовиховна робота не обмежується рамками Декади правових знань, це цілеспрямована системна робота всього педагогічного колективу, яка проводиться щоденно і є невід’ємною складовою освітнього процесу.

Осіпцова О. І.