Скоро 1 вересня

25.08.2020   Administrator   Категорія: 2020-2021 н.р.

Шановні учні та батьки!

Наша школа активно готується до нового 2020/2021 навчального року. Навчальний процес обов’язково розпочнеться 1 вересня, але у нових умовах.  Міністерство освіти та науки України повідомило, що діти зможуть піти до школи 1 вересня, якщо регіон не потрапляє до «червоної зони» за новою
постановою про адаптивний карантин. На даний момент місто Тернопіль перебуває в «помаранчевій зоні» і ми всі готуємося до відновлення освітнього
процесу в школі з 1 вересня. Школа готується до проведення очного навчання, а також до змішаного навчання впродовж навчального року. Велике прохання
поставитися з порозумінням до тимчасових правил перебування учнів в школі та дотримуватися всіх рекомендацій безпечного перебування у школі та класі.
Наступний рік, як ніколи, потребує наших спільних дій і спільної відповідальності за створення безпечного середовища для здоров’я УСІХ учасників освітнього
процесу – учнів та вчителів.

• ТНВК ШЕЛ №9 ім. І.Блажкевич готовий прийняти усіх дітей. При рівнях епідемічної небезпеки поширення COVID-19 – «зелений», «жовтий»,

«помаранчевий» – заняття проводяться очно та змішано, при «червоному» рівні заняття проводяться тільки дистанційно.

• Кожен клас буде навчатися виключно в одному кабінеті, закріпленому за ним, для того щоб мінімізувати рух учнів між кабінетами.
  • Учням потрібно носити маску під час дороги до школи, заходити в ній до школи та до класу, у класах під час уроку можна бути без масок, але під час перерви потрібно буде дотримуватися дистанції та «розуміти про небезпеку, яка загрожує».
  • Просимо забезпечити своїх власних дітей масками і, якщо не складно, покладіть «малесенький» антисептик або ж антисептичні вологі серветки.
  • У школі буде відкрито додаткові два входи для того, щоб максимально уникнути контактів дітей. Вхід батькам та особам, що їх замінюють на територію школи буде заборонено, окрім тих, які супроводжують осіб з інвалідністю! Тому прохання до батьків із розуміння поставитися до цього.
  • Спілкування з батьками буде виключно в онлайн режимі, через групи Вайбер та іншими доступними засобами зв’язку.
  • Просимо не використовувати шкільне приладдя, непридатне для дезінфекції.
  • Контроль температури дітей покладається на батьків. Батьки несуть персональну відповідальність за надання правдивої інформації про стан здоров’я дитини.
  • Обов’язково буде проводитися моніторинг здоров’я учнів класним керівником та медпрацівниками. Учні у разі виявлення ознак гострої респіраторної хвороби будуть ізольовані у спеціально відведеному приміщенні.
  • Будь-які масові заходи: лінійки, батьківські студії, урочистості у школі проводитися не будуть.
  • Але 1 вересня пройде в новому форматі у кожному класі (чекайте подальших повідомлень).
  • Уроки фізкультури проводитимуться за сприятливих погодних умов виключно на вулиці.
  • Харчування дітей у їдальні відбуватимуться згідно із графіком, оскільки нові вимоги передбачають, що одночасно за столом можуть сидіти лише чотири дитини.
  • Принести підручники до бібліотеки або здати класному керівнику Ви зможете за індивідуальним графіком.
  • Видача підручників на новий навчальний рік буде відбуватися після 1 вересня.
  • Учням, які належать до категорій, яким не рекомендовано перебування в закладах освіти (особам із хронічними легеневими хворобами; особам, які мають розлади імунної системи; особам із захворюванням на цукровий діабет тощо), адміністрація закладу рекомендує за рішенням батьків продовжувати навчання за формами здобуття освіти, що максимально відповідають потребам їхнього захисту та безпеки (наприклад, педагогічний патронаж, сімейна (домашня) або змішана форми здобуття освіти).

«Нові умови та обставини, які нам диктують карантинні обмеження – це, звичайно, великий виклик для нас всіх, але ми обов’язково справимося!!!
     З нетерпінням чекаємо на початок навчання та готуємося до зустрічі, але в карантинних умовах !

БЕЗПЕЧНОГО І ЦІКАВОГО НАВЧАЛЬНОГО РОКУ!