ХІ Всеукраїнський форум «Формула успіху правової держави очима дітей»

20.02.2018   Administrator   Категорія: Учнівські досягнення

15 лютого 2018 року у приміщенні Тернопільського  національного економічного університету відбулося відкриття ХІ Всеукраїнський форум «Формула успіху правової держави очима дітей» з міжнародною участю.
З вітальним словом до учасників виступили: заступник міністра юстиції України С.І.Петухов та заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Л.О.Бицюра.
        Змістовним на ідеї був захист учасниками проектів. Представники Лубенської ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 Полтавської області представили проект "Шкільне право" в якому провели сукупне дослідження прав та обов'язків учнів. Учні із Кривого Рогу представили проект "Дитинство без насильства. Формула любові", в якому звернули увагу на проблему жорстокості і насильства над дітьми, здійснення покращення процесу інформування дітей щодо їх участі в правових процесах. Виступи дітей із Запоріжжя (ЗОШ І-ІІІ ст. № 88) та Тернополя (ТНВК "ЗОШ І-ІІІ ст. - економічний ліцей №9), які обрали проект "Дитинство без насилля. Формування правового імунітету" підкреслили важливість мотивації для учнів як важливого чинника, що сприятиме здобуттю правових знань. підготовили проект учні 11-А класу - Перхайло Соломія та Палка Максим, керівник: вчитель правознавства Папроцька Світлана Володимирівна..
         Презентації проектів ще раз засвідчили наскільки цікавими є думки та пропозиції дітей, їх бачення ситуації та шляхів її вирішення.

Папроцька С. В.