Вітаємо учасників IV етапу Всеукраїнських олімпіад

19.04.2019   Administrator   Категорія: Учнівські досягнення

      Впродовж 17-21 березня 2019 р. в Івано-Франківську відбувався IV етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з правознавства. Честь Тернопільської області на цих змаганнях відстоювала і учениця 9-Б класу Тернопільського НВК «Загальноосвітня школа І-ІІІ ст. – економічний ліцей №9 ім. І. Блажкевич» Анастасія Шашкевич. Це почесне завдання вона виборола, показавши найкращі знання з правознавства серед однолітків

    Під час напружених, але цікавих змагань дівчина показала високий рівень знань основ правничої науки, вмінь виконувати юридичні задачі. За результатами  Всеукраїнської олімпіади з правознавства 2019 Анастасія Шашкевич нагороджена дипломом III ступеня.

Ми щасливі, що маємо змогу працювати з такими талановитими та здібними учнями, та пишаємося Вами! Бажаємо успіхів!

    Відмінні знання з історії  серед учнів 10-х класів міста Тернополя та Тернопільської області на ІІ (міському) та ІІІ (обласному) етапах Всеукраїнської олімпіади з історії показала учениця 10-А класу Тернопільського НВК «Загальноосвітня школа І-ІІІ ст. – економічний ліцей №9 ім. І. Блажкевич» Роксолана Малиняк. Ставши переможницею цих етапів предметного конкурсу, вона представляла Тернопільщину на IV етапі Всеукраїнської олімпіади з історії, який проходив впродовж 18-22 березня 2019 року у Львові. На жаль, лише кілька балів не вистачило школярці до нагороди.

Вітаємо Роксолану з високими досягненнями, бажаємо натхнення, наполегливості і майбутніх досягнень!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Коментарі 0

Ви не увійшли в систему! Вхід
ІНФОРМАЦІЯ ПРО НАДХОДЖЕННЯ І ВИКОРИСТАННЯ ПУБЛІЧНИХ КОШТІВ
ПРОЗОРІСТЬ ТА ІНФОРМАЦІЙНА ВІДКРИТІСТЬ ЗАКЛАДУ ОСВІТИ
Авторизація
Загальні новини