Участь у науково-практичній конференції «Актуальні питання економічної освіти: досвід, потенціал, перспективи»

26.03.2015   Administrator

Вісімнадцятого березня 2015 року з ініціативи ректора Тернопільського національного економічного університету, доктора економічних наук, професора Андрія Ігоровича Крисоватого у залі засідань Вченої ради відбулася Науково-практична конференція «Актуальні питання економічної освіти: досвід, потенціал, перспективи». Науковий захід об'єднав у стінах вищого навчального закладу професорсько-викладацький колектив ТНЕУ, директорів, вчителів-методистів, старшокласників шкіл міста Тернополя й області.

Мета конференції – визначення тенденцій розвитку економічної освіти в умовах модернізації українського суспільства, виокремлення шляхів подолання проблем у реалізації економічного навчання та виховання, методичні пошуки ефективних прийомів формування нового економічного мислення учнівської та студентської молоді, підвищення її економічної культури та підготовки до сучасних економічних реалій.

Також із доповіддю на тему: «Особливості формування та перспективи розвитку школи економічного профілю» виступив Григорій Володимирович Рибак –  директор Тернопільського навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – економічний ліцей № 9 ім. Іванни Блажкевич», відмінник освіти  України, вчитель-методист.

Для старшокласників була організована екскурсія студмістечком ТНЕУ. Директор музею історії університету Віталій Григорович Михайлиця розповів гостям про досягнення вищого навчального закладу, професорсько-викладацький колектив університету та запропонував відвідати бібліотеку університету.

Рибак Г. В.