Конференція-методичний семінар «Теорія і практика діяльності соціальних педагогів і соціальних працівників»

04.04.2016   Administrator   Категорія: Психологічна служба закладу

31 березня відбулася регіональна конференція-методичний семінар «Теорія і практика діяльності соціальних педагогів і соціальних працівників» на базі ТНВК ШЕЛ №9 ім.І.Блажкевич.

Організаторами конференції виступили методисти центру практичної психології і соціальної роботи та кафедра соціальної педагогіки і соціальної роботи Інституту педагогіки і психології ТНПУ ім.В.Гнатюка.

З вітальним словом до учасників звернулися директор ТОКІППО, кандидат історичних наук, доцент Петровський О.М. та директор ТНВК ШЕЛ №9 ім.І.Блажкевич  Рибак Г.В.

Науковці та практики обговорювали актуальність та потребу діяльності соціальних педагогів та соціальних працівників в умовах сьогодення. Складна соціально-економічна та політична ситуація, що склалася в Україні, підвищує роль працівників психологічної служби та акцентує свою діяльність на захисті прав та свобод дітей, створення умов комфортного освітнього середовища, захисту честі і гідності учнів, вихованців, студентів та надання соціально-психологічної допомоги суб'єктам освіти в умовах антитерористичної операції на Сході країни. Учасниками конференції вироблені рекомендації щодо подальшої діяльності та співпраці.