Участь у третьому регіональному освітньому форумі з методики викладання фінансової грамотності

10.04.2019   Administrator   Категорія: Фінансова грамотність

    9 квітня 2019р. учні 11-А класу разом із учителем економіки Царик Л.В.  стали учасниками третього регіонального освітнього форуму з методики викладання фінансової грамотності, що відбувся у ТНЕУ.

   В ході зустрічі перед гостями виступили з вітальним словом заступник ректора університету Шинкарик М.І., декан факультету фінансів Кізима А.Я..

Форум було розділено на дві частини: роботу викладачів із учителями та учнів і студентів.

    Перед учителями виступив Кириленко О.П., завідувач кафедри фінансів ім. С.І. Юрія, з презентацією досвіду реалізації проекту «Фінансова грамотність» на факультеті фінансів. Методист відділу методики навчальних предметів та професійного розвитку педагогів ТОКІППО Криховець-Хом’як Л.Я. розповіла про оновлення змісту фінансової освіти на основі впровадження нової програми курсу «Фінансова грамотність» для 10 класу.

   Ділилися досвідом роботи та використанням різних методів навчання в процесі вивчення курсу «Фінансова грамотність»  вчитель Желєзняк В.О. та директор гімназії «Гармонія» Балан Г.М.

Письменний В.В. презентував «Мультимедійні технології навчання фінансової грамотності».

    Для учнів студенти та викладачі  вузу підготували та провели Networking «Як навчитися заощаджувати гроші?», тренінг «Фінансове шахрайство-небезпечна зброя сьогодення», воркшоп «Мій особистий бюджет». Діти з цікавістю у цьому брали участь. По завершенню найбільш активні учасники були нагороджені цікавими призами від факультету фінансів. 

 

    Царик Л. В.

 

Коментарі 0

Ви не увійшли в систему! Вхід
ІНФОРМАЦІЯ ПРО НАДХОДЖЕННЯ І ВИКОРИСТАННЯ ПУБЛІЧНИХ КОШТІВ
ПРОЗОРІСТЬ ТА ІНФОРМАЦІЙНА ВІДКРИТІСТЬ ЗАКЛАДУ ОСВІТИ
Авторизація
Загальні новини