Тиждень фінансової грамотності

25.03.2019   Administrator   Категорія: Фінансова грамотність

В останній тиждень березня відзначається всесвітній день грошей «GLOBAL MONEY WEEK ». Саме тому з 18 по 22 березня у ТНВК ШЕЛ №9 ім. І. Блажкевич вчителі та учні провели ряд заходів, присвячених до цій події, а саме: учні 4-5 класів підготували виставку малюнків та стінгазет, де розкрили тематику ролі грошей у житті людини, накопичування та витрачання їх.

А також для учнів 5-х класів було проведено урок- гру «Мій перший бюджет», переглянули мультфільми та побували на екскурсії у відділенні ПриватБанку.

Для дітей 6-х класів презентовано уроки- ігри «Розсудливий покупець», «Кредитний експрес». Шестикласники брали участь у розгадуванні кросвордів.

Учні 8-х класів спробували створювати свої відеоблоги на економічну тематику, взяли участь у грі «Успішний бюджет».

Для учнів 9-Б класу було представлено презентацію «Кібербезпеки».

Наймолодші учасники проведення економічного тижня, учні початкової школи, теж не залишились осторонь, вони створювали малюнки, переглядали мультфільми.

Царик Л. В.