Кредити, кредитна історія та її формування.

06.03.2019   Administrator   Категорія: Фінансова грамотність

На сьогоднішній час є досить актуально бути всебічно розвиненим та фінансово грамотним. Саме тому учні нашої школи - економічного ліцею вивчають курс «Фінансової грамотності». Пізнання економічних тем для учнів не обмежується тільки навчальним матеріалом, під час уроків використовуються різноманітні методи пізнання цієї дисципліни, проводяться тематичні екскурсії у відділення фінансових установ, а також плідною є співпраця із викладачами ТНЕУ. Саме сьогодні 06 березня 2019 р до учнів 8-Б класу завітала к.е.н. доц. кафедри банківської справи Забчук Галина Михайлівна. Гостя радо поділилася з учнями інформацією про кредити, їх види, розповіла, що таке кредитна історія та її формування, як вміти визначати вигідність кредиту і можливості людини щодо його погашення.

Зустріч пройшла у формі командної гри, в ході якої кожна із команд за правильні відповіді на запитання отримували солодощі. Діти задоволені та щиро вдячні за цікавий урок.

Царик Л. В.