Інтелектуальний турнір «Збагачуй свої знання про фінанси. Знання – твоє майбутнє»

07.04.2023   Administrator   Категорія: Фінансова грамотність

У Західноукраїнському національному університеті продовжується робота GLOBAL MONEY WEEK! У межах четвертого дня Всесвітнього тижня грошей відбувся інтелектуальний турнір з фінансової грамотності «Збагачуй свої знання про фінанси. Знання – твоє майбутнє».

Організаторами заходу виступили студенти 2 курсу факультету фінансів та обліку ЗУНУ та к.е.н., доцентка Ірина Сидор.

У заході взяли участь випускники та викладачі ТНВК «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – економічний ліцей № 9 імені Іванни Блажкевич», Тернопільської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 24,  студенти 2 курсу ВСП «Фаховий коледж економіки, права та інформаційних технологій ЗУНУ».

Учасників турніру було поділено на 5 команд: «Тигри» і «Плутос» -  представляли старшокласники ТНВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів –економічний ліцей № 9 імені Іванни Блажкевич; «Invicta» та «Invicta 2.0» – студенти 2 курсу ВСП «ФКЕПІТ»; «24» – учні Тернопільської ЗОШ І-ІІІ ступенів № 24.

Інтелектуальний турнір складався із шести етапів, на яких учасникам було запропоновано такі раунди: правда/неправда; тест драйв; своя гра; казковий світ фінансів; запитання від фінансового експерта; чорний ящик.

Цікаві та неординарні завдання викликали жваві емоції в учасників, суперечки при їх обговоренні, вимагали використання ерудиції, логічного мислення та відповідного рівня фінансових знань. Також молодь обговорювала запитання фінансового експерта к.е.н., доцентки Світлана Коваль.

Неординарною родзинкою конкурсу стала фінансова руханка, ініційована організаторами заходу.

Переможцем інтелектуальної гри стала команда «Invicta», яка набрала 79 балів; 2 місце - «24», 3 – «Invicta 2.0».

Стаємо фінансово грамотними разом!

Інформація запозичена з сайту ЗУНУ https://www.wunu.edu.ua/news/23468-ntelektualnij-turnr-zbagachuj-svoyi-znannja-pro-fnansi-znannja-tvoye-majbutnye.html

Царик Л. В.