Global Money Week -2023!

20.03.2023   Administrator   Категорія: Фінансова грамотність

Global Money Week проходить в усьому світі вже 12 раз. Україна вдев’яте бере участь у святкуванні цієї щорічної глобальної кампанія з підвищення обізнаності у сфері фінансової грамотності. Традиційно наш економічний ліцей долучається до відзначення GMW.
   В закладі фінансову грамотність ми вивчаємо з 3 класу, тобто дбаємо про те, щоб учні були фінансово обізнаними та поступово набували знань, навичок, ставлення та поведінки, необхідних для прийняття обґрунтованих фінансових рішень і, зрештою, досягнули фінансового благополуччя та фінансової стійкості. Але, особливу увагу приділяємо GMW,
залучаючи до заходів учнів 3-11 класів, їх батьків, а також класних керівників та вчителів англійської мови.
     Розпочали святкування з оформлення інформаційного стенду. На ньому розміщено план заходів, логотипи компанії, постійне гасло Global Money Week — «Навчайся! Накопичуй!
Заробляй!» та офіційна цьогорічна тема «Плануйте свої гроші, плекайте своє майбутнє».
    Центральне місце зайняли «ГОЛОВНІ ПРАВИЛА ГРОШЕЙ», які чітко сформульовані в мегапопулярній книзі всіх часів і народів Джорджа Клейтона «Найбагатший чоловік у Вавилоні» (1926 рік).

Для мотивації вивчення фінансової грамотності на двері всіх кабінетів прикріпили висловлювання про гроші.

Ну а щоб перевірити свій рівень фінансової грамотності (тестування на сайті «Талан») було згенеровано QR-коди, по яких всі охочі зможуть себе перевірити.

Учні 11-х класів показали, в основному, високий рівень знань!

#ГраНавчанняДобробут

#GMWUkraine2023