«Global Money Week – 2019». Економічний батл «Money, money…»

20.03.2019   Administrator   Категорія: Фінансова грамотність

Сьогодні між учнями ліцейних класів було проведено економічний турнір «Money, money…», під час якого десятикласники показали свої знання по темі «Гроші», вміння розв’язувати історико-економічні задачі, продемонстрували широту свого світогляду, кмітливість, творчість, логічне мислення.

Учні змагалися в конкурсх: «Грошова вікторина», «Історична задача», «Валюти світу», «Народ скаже - як зав’яже», «Чорний ящик», «Хто менше?».

Судили змагання: вчитель правознавства і громадянської освіти – Папроцька Світлана Володимирівна, учениці 11-А класу – Драгомирецька Настя і Болюх Соломія.

Допомогли у зборі інформації для конкурсу учениці 9-А класу – Видаш Настя і Когут Настя.

В рівній боротьбі, з невеликою перевагою перемогла команда 10-Б класу «DINEROZAVRU!», а команда 10-А класу «Біткоїн»-зайняла почесне 2 місце.

Зароблені «гроші» учні зможуть перевети, відповідно до курсу, в оцінки з економіки і громадянської освіти.

Водовіз О. В.