«Економічний експрес» – регіональні дні фінансової обізнаності Національного банку України

01.10.2019   Administrator   Категорія: Фінансова грамотність

   30 вересня 2019 року збірна команда учениць 11-х класів «Бізнес-леді» взяли участь в «Економічному експресі». Це просвітницька програма НБУ, яка покликана заохотити учнів, вчителів, представників бізнесу більше уваги приділяти управлінню власним бюджетом, фінансами, прийняттю правильних фінансових рішень, які базуються на найсучасніших економічних знаннях.

Для вчителів Раїса Федоровська, керівник ЕМА Academy, провела інтенсив «Платіжна безпека» (https://www.youtube.com/playlist?list=PLw8gUZeX16OYPq3AjmePdOJpbrm1fNKnr) та виступила Олена Тригуб, головний фахівець Управління зв'язків з громадськістю та фінансової обізнаності НБУ, на тему «10 фактів про НБУ».

Для учнів був проведений урок «5 умінь фінансових гуру, або секрети фінансової грамотності»,  інтерактивна гра «Подорож у світ фінансів» та «Що? Де? Скільки?»

Відгуки про участь в «Економічному експресі»:

«На мою думку, кожний захід, проведений для учнів чи студентів, не може бути не пізнавальний. З цього конкурсу я дізналась досить багато нових для себе речей, для прикладу: навколо клавіатури банкомату, шахраї часто встановлюють маленькі непомітні камери. Тому, вводячи ПІН вашої банківської карти, рекомендується закривати рукою цифри зверху, а не від людей збоку - ще більше привертаючи до себе увагу. В черговий раз, відвідуючи схожі заходи, переконуюсь, що вивчення фінансової грамотності є справді практичною наукою у використанні для буденного життя, як для дорослих так і для підростаючого покоління.

P.S. Бажаю кожному досягти фінансової незалежності у житті, Настя 

«Сьогодні, я разом з командою, побувала на "Економічному експресі", тобто на інформаційному дні Національного банку України, який відбувся у нашому місті Тернопіль. І можу сказати, що даний проект перевищив мої сподівання. Адже, програма виявилась надзвичайно цікавою і пізнавальною. Я  побувала на захоплюючому уроці Олени Тригуб "5 умінь фінансових гуру, або Секрети фінансової грамотності". На ньому я дізналась як раціонально використовувати власний  бюджет, як примножувати його і головне, це 5 умінь фінансових гуру, які можна описати словом ПРОФІ ( планує, рахує, оптимізує, фондує, інвестує). Після цього ми зіграли інтерактивну онлайн-гру "Подорож у світ фінансів", де пригадали українські банкноти і основні фінансові операції з ними. Також корисною  була гра "Що? Де? Скільки?". Разом з командою, ми перевірили свої знання з фінансової грамотності, математики, історії та логіки. Приємним доповненням до цього конкурсу були кава-паузи, які тримали нас у тонусі.

Загалом, все було дуже весело та цікаво, ми зробили багато крутих фото,  отримали незабутні враження та подарунки. Дякуємо організаторам за можливість у такий спосіб розвиватися молоді нашої країни.» Христина М.

 

 

 

    Водовіз О. В.

 

Коментарі 0

Ви не увійшли в систему! Вхід
ХАРЧУВАННЯ
ІНФОРМАЦІЯ ПРО НАДХОДЖЕННЯ І ВИКОРИСТАННЯ ПУБЛІЧНИХ КОШТІВ
Фінансові звіти
Бухгалтерія
Державні закупівлі
ПРОЗОРІСТЬ ТА ІНФОРМАЦІЙНА ВІДКРИТІСТЬ ЗАКЛАДУ ОСВІТИ
Статут закладу освіти
Ліцензії на провадження освітньої діяльності
Структура та органи управління закладом освіти
Кадровий склад закладу освіти згідно з ліцензійними умовами
Освітні програми, що реалізуються в закладі
Територія обслуговування, закріплена за закладом освіти його засновником
Фактична кількість учнів закладу
Мова освітнього процесу
Наявність вакантних посад
Матеріально технічне забезпечення закладу
Річний звіт про діяльність закладу
Умови доступності закладу для навчання осіб з особливими освітніми потребами
Інформація про надходження й використання публічних коштів
Правила прийому до закладу освіти
Результати навчання
РОЗГЛЯД ЗВЕРНЕНЬ ГРОМАДЯН

Авторизація
Погода
Загальні новини