«Бюджет студента»

03.12.2018   Administrator   Категорія: Фінансова грамотність

30 листопада 2018р учні 11-А класу ТНВК ШЕЛ №9 ім. І. Блажкевич разом із вчителем економіки Царик Л.В. побували на цікавій зустрічі у ТНЕУ факультету обліку і аудиту, де відбувся урок з основ економіки та фінансової грамотності для випускників.

На початку зустрічі виступили декан обліку і аудиту доцент В. М. Панасюк з інформацією про переваги навчання в ТНЕУ, особливості вступної кампанії 2019 року, в. о. завідувача кафедри доцент Н. В. Починок. Доцент Р. В. Романів і доцент Л.Т. Богуцька провели екскурсії аудиторіями факультету обліку і аудиту, розказали про побудову навчального процесу за спеціальністю «Облік і оподаткування діяльності суб’єктів господарювання», участь студентів у позааудиторних культурних заходах, перспективи подальшого працевлаштування випускників. Доцент О.А. Шевчук розповів учням про міжнародну діяльність університету, перспективи стажування та навчання студентів ТНЕУ у зарубіжних країнах. Доцент І.Я. Назарова виступила з доповіддю «Бюджет студента» і у формі ділової гри допомогла учням розв’язати різні ситуаційні завдання щодо планування та обліку доходів і витрат студента.

Захід відбувся в теплій, жвавій та цікавій атмосфері.

Учні були задоволені почутим. Сподіваємося на подальшу співпрацю.

Царик Л. В.