«БІЗНЕС-ЛЕДІ» у Львові

17.03.2018   Administrator   Категорія: Фінансова грамотність

15 березня 2018 року учениці нашої школи, учасниці  команди знавців фінансової грамотності «БІЗНЕС-ЛЕДІ» у складі: Гніденко Анастасії, Лучків Тетяни, Матусевич Христини та Савіцкої Марії, під керівництвом вчителя географії та економіки Водовіз Ольги Володимирівни здійснили поїздку у Львівський інститут «Університету банківської справи». Разом з нами поїхало ще 2 команди з Тернопільської області – це «Сатоші» (ЗОШ № 19, м. Тернопіль) та з с. Старий Нижбірок Гусятинського району.

У Львівському інституті ДВНЗ "Університет банківської справи" в рамках проведення Global Money Week відбулося нагородження команд-учасниць та команд-переможців у IV Всеукраїнському Турнірі знавців фінансової грамотності, що проходив у листопаді 2017 року. Серед 8 команд з Тернопільської, Львівської та Івано-Франківської областей команда «БІЗНЕС-ЛЕДІ» отримала диплом за перемогу в номінації «Краща команда-науковець» та подарунок-ілюстровану енциклопедію «Гроші України».

Крім урочистої частини для учасників було проведено тренінг, спрямований на розвиток та укріплення командного духу та вміння працювати в команді для вирішення поставлених завдань. Це і «Намалюй, що відчуваєш», «Вгадай відому людину», «Намалюй дім твоєї мрії», «Передай назву пісні за допомогою невербальних знаків».

Після урочистої частини ми здійснили прогулянку весняним Львовом. Підкорили  Високий Замок, прогулялися Ринковою площею, побували в Аптеці-музеї, побачили Дворик загублених іграшок, Ратушу, «Копальню кави» та багато інших цікавих об’єктів.

Втомлені та щасливі повернулися додому!

Водовіз О. В.