Семінар-практикум з фінансової грамотності

09.11.2017   Administrator   Категорія: Фінансова грамотність

    В рамках відзначення тижня «Фінансової грамотності» восьмого листопада в лекційній залі Тернопільського національного економічного університету відбувся семінар-практикум з фінансової грамотності, який провів практикуючий спеціаліст у сфері фінансової грамотності Олександр Бєляєв (ТзОВ «SalveFinance» м. Київ).

    Організатором зустрічі виступила проф. кафедри фінансів ім. С. І. Юрія Кізима Тетяна Олексіївна. Слухачами тренінгу були викладачі і студенти факультету фінансів та учні 9-Б класу разом із вчителем економіки Царик Л.В. Тернопільського НВК «Загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів – економічного ліцею №9» ім. Іванни Блажкевич.

    Ораторська майстерність і багаторічний досвід у сфері консультаційної діяльності О. Беляєва надзвичайно зацікавили молоду аудиторію. Багатьом запам’яталися важливі меседжі від тренера: «всі люди народжуються переможцями»; «будьте переможцями, а не жертвами»; «змінюйте свідомість»; «не живіть стереотипами і чужими порадами»; «навчіться завжди резервувати кошти»; «правильно формулюйте цілі». Присутні отримали цінні поради, позитивну мотивацію і хороший настрій від спілкування з професіоналом. 

    Царик Л. В.

 

Коментарі 0

Ви не увійшли в систему! Вхід