Співпраця з провідними вузами Тернопільщини в галузі економічних наук

06.04.2019   Administrator   Категорія: Основи економіки

       12 березня 2019 року урок в 10-Б класі на тему: «Ринок інформації. Маркетингові дослідження» провів к.е.н., доцент кафедри підприємництва, торгівлі та маркетингу ТНЕУ Окрепкий Ростислав Богданович. Він познайомив учнів з об’єктами і суб’єктами на ринку інформації, цінністю самої інформації, способами її збору і обробки, поняттям «авторського права» та ін. На завершення зустрічі продемонстрував десятикласникам один з відеоуроків на тему: «Маркетинговий аналіз».

     18 березня 2019 року для учнів 9-А класу був проведений тренінг на тему: «Бізнес-комунікації: вербальні і невербальні». Урок провела к.е.н.,  доцент кафедри менеджменту у виробничій сфері ТНТУ ім. І. Пулюя Гарматюк Оксана Олегівна. Вона пояснила учням, що таке комунікація, які є її види та значення. Розвінчала 7 міфів і пояснила 10 правил успішного спілкування. Провела гру, під час якої учні зрозуміли, що необхідно чітко і точно пояснювати завдання, і як при подальшому спілкуванні губиться частина інформації. Фіналом тренінгу став фільм про особливості «невербальної комунікації», яка часом дає більш точну інформацію про людину або висвітлює приховані мотиви та настрої.

     5 квітня 2019 року урок у 10-Б класі на тему: «Дохід від інвестицій на ринку фізичного капіталу. Дисконтування вартості доходу від інвестицій у бізнесовий проект» провела Письменна Тетяна Валеріївна, к.е.н., доцент кафедри фінансового менеджменту і страхування ТНЕУ. Для початку вона навела приклади найкращих ідей для бізнесу (вдома, пов’язаного з продуктами харчування, сферою послуг, інтернет-роботою, відкриттям курсів і т. д.). На прикладах пояснила учням такі поняття як «інфляція», «дисконтування»,  «прості і складні відсотки», розв’язали кілька задач. Під час уроку відбувався активний діалог між викладачем та учнями.

Під час таких уроків відбувається підготовка учнів до навчання у ВУЗах, знайомство з викладачами і методами їх роботи, вибору майбутньої професії.

 

    Водовіз О. В.

 

Коментарі 0

Ви не увійшли в систему! Вхід
ІНФОРМАЦІЯ ПРО НАДХОДЖЕННЯ І ВИКОРИСТАННЯ ПУБЛІЧНИХ КОШТІВ
ПРОЗОРІСТЬ ТА ІНФОРМАЦІЙНА ВІДКРИТІСТЬ ЗАКЛАДУ ОСВІТИ
Авторизація
Загальні новини