Фінал міського Відкритого конкурсу «ЕКОНОМІКС»

01.04.2016   Administrator   Категорія: Основи економіки

30 березня 2016 року в ТНВК ШЕЛ ім. І. Блажкевич відбувся фінал Відкритого конкурсу «Економікс». У ньому взяли участь учні 11 класів – Чайківська Олена (ЗОШ №27), Лимар Артем (ЗОШ №14), Сас Михайло (ЗОШ №21) та 10 класів – Федусь Христина (ЗОШ №10) та Власов Ростислав (ТНВК ШЕЛ №9).

Під час конкурсу учасники продемонстрували свої знання з економіки, вміння застосовувати їх у різних життєвих ситуаціях, а також творчість, креативність, кмітливість, ерудицію.Проявили себе в таких конкурсах: «Візитка», «Ходяча енциклопедія», «Народна економіка», «Економіка в особистостях», «Казкові економічні новини» та «Домашнє завдання», де конкурсанти повинні були створити та продемонструвати суддям та глядачам рекламу свого навчального закладу.

Глядачів, суддів та гостей своїм талантом розважали учасники вокальної студії «Талант», Жук Галина та Гаврилюк Анастасія  із шоу-балету «Каприз» продемонстрували запальний та чудовий танець «Іспанки», а Козача Юрій та Павловський Дмитро розвеселили всіх присутніх економічними жартами та анекдотами.

Конкурс оцінювало жюрі у складі: Вітрук Оксана Мирославівна – методист ТКМЦ, Сеньків Володимир Михайлович – методист ТЦІМ, Николин Михайло Михайлович – заступник директора ТКМЦ НОІМ з методичної роботи.

За підсумками конкурсу перемогу в окремих номінаціях отримали: «Компетентність» - Христина Федусь (ТЗОШ № 10), «Точність» - Сас Михайло (ТЗОШ №21),  «Креативність» ‒ Олена Чайківська (ТЗОШ № 27), «Ерудиція» ‒ Артем Лимар (ТЗОШ № 14),  «Кмітливість» ‒ Ростислав Власов (ТНВК № 9).

Почесний титул «Містер Економікс 2016» отримав Сас Михайло. Всі учасники конкурсу отримали грамоти та подарунки від адміністрації школи.

Конкурс підготувала вчитель географії та економіки Водовіз Ольга Володимирівна, а провели – Головач Христина та Вандяк Анастасія – учениці 10-б класу.

Водовіз О. В.