Всесвітній день захисту прав споживачів

16.03.2018   Administrator   Категорія: Основи споживчих знань

 

15 березня до Всесвітнього дня захисту прав споживачів спеціалісти ГУ Держпродспоживслужби в Тернопільській області провели заходи з роз’яснення прав та обов’язків. 

 Начальник ГУ Держпродспоживслужби в Тернопільській області Василь Хомінець підписав Угоду про співпрацю з директором  Тернопільського навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа 1-3 ступенів- економічний ліцей №9 імені Іванни Блажкевич» Григорієм Рибаком. 

 Спеціалісти ознайомили учнів щодо правової освіти учнівської молоді з питань захисту прав споживачів та вітчизняного законодавства. Уже найближчим часом, ми запросимо школярів до нас в управління, розповімо про діяльність нашої служби і сподіватимемося, що наша співпраця допоможе в майбутньому старшокласникам визначитися з професією», - зазначив Василь Хомінець.

Також керівник Головного управління вручив символічні подарунки школярам, які взяли участь у конкурсі дитячого малюнку «Держпродспоживслужба очима дітей», який відбувся у лютому. Загалом у конкурсі взяло участь 27 учнів нашої школи, 6 - з них зайняли призові місця.

  Начальник Управління захисту прав споживачів Тетяна Трінька-Яворська прочитала лекцію учням 6, 7 та 9  класів про те, як захистити свої права в магазині.  

 

 

    Царик Л. В.

 

Коментарі 0

Ви не увійшли в систему! Вхід
ІНФОРМАЦІЯ ПРО НАДХОДЖЕННЯ І ВИКОРИСТАННЯ ПУБЛІЧНИХ КОШТІВ
ПРОЗОРІСТЬ ТА ІНФОРМАЦІЙНА ВІДКРИТІСТЬ ЗАКЛАДУ ОСВІТИ
Авторизація
Загальні новини