«Школярі також споживачі»

18.03.2019   Administrator   Категорія: Основи споживчих знань

Школярі також споживачі

У березні 2019 року , до Всесвітнього дня захисту прав споживачів Держпродспоживслужба Тернопільщини оголосила конкурс на змістовне висвітлення теми захисту прав споживачів на стіннівці серед учнів 8-11 класів «Школярі також споживачі», у якому школярі нашого навчального закладу взяли активну участь.

Даний конкурс надзвичайно цікавий , адже  проводиться з метою формування у свідомості учнів , наймолодших споживачів суспільства, асоціативного уявлення про якісну , безпечну продукцію, поглиблення рівня знань про права та обов’язки споживача у різних сферах та популяризацію руху за підвищення якості життя.

Творча група учнів 11 класу у складі Бойко Світлани, Віхера Михайла та Кухаренка Арсена під керівництвом вчителя образотворчого мистецтва Фугель С.Б., підготувала тематичну стіннівку , яка посіла ІІІ місце серед 62 поданих на конкурс робіт. Переможці були нагороджені грамотами і подяками Головного управління Держпродсоживслужби  в Тернопільській області та грошовими винагородами.

Учасникам конкурсу надається можливість реалізувати власні художні здібності і таланти.

Осіпцова О. І.