Топ-ідеї для розвитку еко-бізнесу

17.03.2018   Administrator   Категорія: Економічний всеобуч

    16.03. 2018 року в 10-А класі була проведена лекція к.е.н., доцентом кафедри менеджменту у виробничій сфері ТНТУ ім. І. Пулюя Куждою Тетяною Іванівною на тему: «Топ-ідеї для розвитку еко-бізнесу».

    Враження від зустрічі учениці 10-А класу Бойко Світлани: «Нам розповідали, що людство досягло значного прогресу у підвищенні матеріального добробуту, але цей прогрес призвів до погіршення природного середовища планети. Економісти, соціологи, політики знайшли вирішення цієї проблеми. Одним з шляхів виправлення екологічної ситуації, стала концепція «зелена» економіка.

     Тетяна Іванівна розповіла, як зробити так, щоб очистити територію від пластику та на цьому заробити. Скільки грошей потрібно вкласти у цей бізнес. І що для цього  зовсім не потрібно будувати великі заводи. Сортування мусору в Україні відіграло б важливу роль, адже деякі Європейські країни переробляють свої відходи та купують їх у країн сусідів.

Також ми грали гру в групах, де могли самі щось змінити, тобто що б ми хотіли змінити у місті, які заводи з переробок відходів встановити і т.д.

Лекція була цікава і пізнавальна, всі уважно слухали та залишилися задоволені»  

 

 

    Водовіз О. В.

 

Коментарі 0

Ви не увійшли в систему! Вхід
ІНФОРМАЦІЯ ПРО НАДХОДЖЕННЯ І ВИКОРИСТАННЯ ПУБЛІЧНИХ КОШТІВ
ПРОЗОРІСТЬ ТА ІНФОРМАЦІЙНА ВІДКРИТІСТЬ ЗАКЛАДУ ОСВІТИ
Авторизація
Загальні новини