Початок співпраці з ТНТУ. «Особливості комунікативних здібностей для бізнес-середовища»

06.02.2018   Administrator   Категорія: Економічний всеобуч

ТНВК ШЕЛ № 9 розпочинає співпрацю з ТНТУ ім. І. Пулюя. Викладачі з різних кафедр університету організували цілу серію лекцій, тренінгів та практичних занять для учнів 9-11 класів.

Сьогодні, 5 лютого 2018 року, відбулося перше заняття, яке провела к.е.н., доцент Котовська Ірина Василівна з кафедри менеджменту у виробничій сфері. Тема була особливо актуальна і потрібна для учнів 9-В класу, а саме «Особливості комунікативних здібностей для бізнес-середовища».

Спочатку вона коротко розповіла про саме поняття «комунікація», виділила її типи, а серед здібностей, необхідних для бізнесу, на перше місце поставила комунікативні здібності.

Потім, учні взяли участь у тренінгу, де вчилися невербально передавати емоції.

Намагалися описати невідомі їм економічні професії.

А також пограли в гру «Дай шоколадку!», де потрібно було так попросити, щоб тобі не відмовили.

Учні отримали багато нової інформації, позитивних емоцій та вражень!

Водовіз О. В.