«GLOBAL MONEY WEEK. UKRAINE» День, 2-й

14.03.2018   Administrator   Категорія: Економічний всеобуч

«GLOBAL MONEY WEEK. UKRAINE»

День, 2-й

13 березня 2018 року учні 10 – А класу під керівництвом Водовіз О. В. та Ревуцької О. В. зробили колаж: «Країни - столиці - гроші».

Учні 10-А, 9-В та 5-В класів організували флеш-моб

«Зроби Selfy – святкуй всесвітній тиждень грошей разом»

на тему: «Гроші для нас - це»

Вчитель Водовіз О. В. провела у 8-А класі урок фінансової грамотності на тему: «Як вберегтися від фінансових шахраїв в інтернет-банкінгу». Учні ознайомилися з тим, що таке електронні гроші, які послуги можна отримати в інтернет-банкінгу, види шахрайства та правила безпеки при користуванні банківською картою. Для закріплення отриманої інформації, учні розгадували кросворд, шукали відповідності та визначали, які дії є небезпечними в інтернеті.

Протягом дня серед учнів 5-10 класів було проведено анкетування

«Чи вмієш ти заощаджувати?»

Учні 8-Б класу під керівництвом класного керівника Царик Л. В. провели конкурс «Гроші-поганий господар чи добрий слуга?». Основним завданням заходу було: формування економічного мислення учнів і культури обігу із грошима, як частини загальної культури людини, тобто підготовка до майбутнього самостійного життя.

Завдання:

1. познайомити учнів з історією створення грошей і пояснити їхня необхідність.

2. шляхом постановки проблемного питання "гроші - це добро або зло?" розкрити сутність грошей як моральної категорії.

3. Застосовуючи методику тестування, виявити наявність якостей, що визначають можливість учнів самостійно вирішувати грошові питання.

4. Познайомити учнів з основними елементами культури обігу із грошима.

Царик Л. В. Водовіз О. В.