«GLOBAL MONEY WEEK. UKRAINE»

13.03.2018   Administrator   Категорія: Економічний всеобуч

День, 1-й

12 березня 2018 року в ТНВК ШЕЛ № 9 розпочався «GLOBAL MONEY WEEK. UKRAINE».

    Глобальний тиждень грошей (GMW) - це ініціатива Міжнародної дитячої та молодіжної фінансової організації (CYFI), яка працює над тим, щоб забезпечити дітям та молоді у всьому світі доступ до фінансових послуг, покращити їхню обізнаність про економічні права та надати їм можливість будувати свої активи, інвестувати у своє майбутнє та, в кінцевому підсумку, порушити цикл бідності.

Було проведенно анкетування серед учнів 5-9 класів. Результати анкетування дивитися на презентації.

Яка мета? 

    Сьогоднішні діти та молодь повинні стати уповноваженими громадянами економіки, здатними розуміти важливість її збереження та отримувати навички, необхідні для цього і створювати власні засоби до існування. Необхідно, щоб молоді люди навчилися мудро управляти своїми грошима. Надаючи таку можливість дітям та молоді, GMW допоможе їм створити позитивну хвилю, яка розшириться від себе, своєї сім'ї та цілих спільнот.

Чому це важливо? 

   GMW є важливим, оскільки діти та молодь є наступним поколінням.  Це завтра вони стануть бізнес-лідерами, політиками, батьками, вчителями. Вони розкривають свій потенціал, коли вірять у себе.

     Для поширення інформації серед найменших учнів школи, серед них проведено тематичну виставку малюнків «Гроші очима дітей», що організували Дроб Л. С. та Царик Л. В.

    Вчителі Водовіз О. В. та Новосад О. В. взяли участь у відеоконференції між учасниками GMW, під час якої координатори ознайомили всіх учасників із загальним планом дій, дали методичні рекомендації щодо проведення основних заходів та наголосили на широкому інформуванні громадськості про хід GMW.

    Учні 9-В класу під керівництвом Водовіз О. В. та Приведи О. О. провели для учнів 7-х класів усний журнал з елементами вікторини «Що ти знаєш про гроші?». Під час проведення заходу семикласники дізналися про історію виникнення грошей, види грошей та культуру поводження з грошима, взяли участь у міні-вікторинах: «Гроші у літературних творах», «Гроші в українській приказці», « Вгадай гроші!». На завершення журналу, учні прослухали цікаву інформацію про гроші і побачили найнезвичнішу валюту світу.

 

    Царик Л. В. Водовіз О. В. Дроб Л.с.

 

Коментарі 0

Ви не увійшли в систему! Вхід
ІНФОРМАЦІЯ ПРО НАДХОДЖЕННЯ І ВИКОРИСТАННЯ ПУБЛІЧНИХ КОШТІВ
ПРОЗОРІСТЬ ТА ІНФОРМАЦІЙНА ВІДКРИТІСТЬ ЗАКЛАДУ ОСВІТИ
Авторизація
Загальні новини