Зробимо своє місто кращим

01.10.2018   Administrator   Категорія: Шкільне життя

25 вересня на Театральному майдані міста Тернополя відбувся екологічний флешмоб «Ми за чисту планету» та квест «Зробимо своє місто кращим!», який проводився в рамках реалізації проекту «ZERO WASTE SCHOOL» від благодійного фонду «Фонд Кличка» та за підтримки управління освіти і науки Тернопільської міської ради.

Захід проводився з метою привернути увагу учнівської молоді до проблеми роздільного сортування сміття, підвищення рівня їх екологічної культури та свідомості, формування у школярів навичок екологобезпечного поводження з побутовими відходами.

У квесті брали участь учні шкіл, студенти професійно-технічних училищ міста Тернополя.

Нашу школу – ліцей представляла команда 8-В класу на чолі з класним керівником Катериняк Т.Б. у складі Гончар Наталії, Касіяна Максима, Ляшкевич Діани, Гусака Вадима, Пришляк Вероніки, Пришляк Соломії, Поливаного Владислава.

Команда нашої школи виборола почесне І місце.

Вітаємо переможців!

Катериняк Т. Б.