Здоров’я понад усе!

13.04.2022   Administrator   Категорія: Шкільне життя

В нашій суспільній свідомості побутує одна дуже проста думка, безпосередньо пов’язана з питаннями здоров’я і проблемами його відсутності. «Буде здоров’я - решта все, додасться», - так звучить це багатовікове спостереження. І дійсно, наявність або відсутність у людини цього найціннішого стану, докорінно визначає його повсякденне життя, соціальне і суспільне оточення.

Здоров’я - це справжнє багатство, наявність якого ми з вами інколи ігноруємо. Здорові люди здебільш рідко замислюються про те, як правильно і розумно влаштувати свій побут і життєдіяльність, щоб їх здоров’я залишалося міцним і надійним на тривалу перспективу. Наше власне здоров’я дуже легко втратити. Люди, що страждають тими чи іншими, особливо хронічними захворюваннями, на практиці кожен день стикаються з масою проблем, які активно відволікають їх від справжнього повноцінного життя.

Значну роль у цьому відіграють заходи, що плануються до Всесвітнього дня здоров’я. Основна мета яких – привернути увагу дітей до свого здоров’я, профілактики захворювань, мотивації до здорового способу життя.

У  нашому закладі освіти ,у рамках заходів Днів здоров’я, використовуючи технології дистанційного навчання були проведені вчителем основ здоров’я Ольгою Приведою з учнями 6 класів  бесіди  «Про здорове харчування» ,учні 9 класів  виготовили буклети « Все про здоровий спосіб життя», а семикласники  презентували  рекламні листівки «Здоровим бути модно»

Приведа О. О.