Заходи до Дня Європи "У боротьбі за європейську Україну"

02.06.2015   Administrator   Категорія: Шкільне життя

У школі відбулися заходи до Дня Європи. Серед них чільне місце займає відкритий захід для учнів 9-10 класів "У боротьбі за європейську Україну", підготовлений вчителями історії та правознавства Бакан Т.С. та Папроцькою С.В. Глядачі мали можливість дізнатися про довгий і тернистий шлях українців до європейських цінностей. Про Революцію на граніті підготували учні 8-А класу  Квасовський Д., Перхайло С., Ковалишин Д., а також Палка М. та розповіли про святкування Дня Європи в Україні.

Про Євромайдан та події Революції гідності підготували повідомлення та презентацію учні 11-Б класу Волянюк А., Паньків І. та Чайківська В. Усі присутні згадали і тих героїв, які і зараз виборюють європейське майбутнє нашої держави та воюють за єдність України. Кравчук С. учениця 8-А класу виступила з декламацією свого вірша " Не плачте, мамо..."
       Зараз наша держава переживає складні часи і кожен повинен допомогти,  внести свій вклад у європейське майбутнє нашої України.
День Європи – це свято, яке з кожним роком стає все більш цікавим для українців, які прагнуть бачити себе в європейській демократичній державі.
Це день, коли всі європейці вшановують загальні цінності: свободу слова, демократію, незалежність, рівність. День Європи для українців – це  особливе свято. І справа тут не в тому, що географічно Україна – це Європа. Скоріш за все день Європи в Україні важливий завдяки прагненню нашої держави стати повноправним членом Європейської спільноти.
       Отож, давайте побажаємо собі та один одному наполегливості та рішучості у справі становлення України в якості  справжньої Європейської держави!

Папроцька С. В. Бакан Т. С.