Випробування козачат

28.05.2019   Administrator   Категорія: Шкільне життя

Козацька доба – то є світла епоха,
Коли українці орлами літали.
Нікого вони не боялись нітрохи,
Від них вороги у бою відступали.

Козацтво – то світла сторінка у книзі,
Що наші діди написали шаблями.
Хоч кров’ю скропилась, полита сльозами,
Та світлом Христа засіяла над нами.

Єднаймося ж, браття, у дружну родину,
Щоб разом розправити Вольниці крила,
Щоб в злагоді жити і батьку, і сину,
Піднявши до Світла і щастя вітрила!
    27 травня п"ятикласники нашої школи взяли участь у патріотичному святі "Випробування козачат". Боролися за звання найкращих курені імені Б.Хмельницького (5-А клас), імені П.Сагайдачного (5-Б клас) та імені І.Мазепи (5-В клас). Учасники витримали усі випробування, показали свої знання з історії Козаччини, силу, витривалість, хоробрість, вміння танцювати гопака, веселити козацькими побрехеньками і довели, що гідні носити почесне звання "козачата". Учні виголосили клятву, пообіцявши вивчати історію і традиції українського народу, розвивати себе розумово, духовно та фізично заради незалежності та процвітання України.
   Заступник директора Осіпцова О.І. виступила з подякою та найкращими побажаннями, а також нагородила козацькі курені грамотами.
Підготувала і провела "Випробування козачат" вчитель історії, керівник гуртка "Козачата" Бакан Т.С.

Бакан Т. С.