У ПОШУКАХ СКАРБІВ

25.03.2019   Administrator   Категорія: Шкільне життя

У сучасному світі все розвивається з величезною швидкістю. Організація свята теж не стоїть на місці.  Поринути в атмосферу дикого заходу на запальну ковбойську вечірку 22.03.19р. змогли учні 4-Б класу з вчителем Абрам`юк А.Я та студенткою Висоцькою О.М.. Дрес-кодом вечірки були джинси, ковбойські капелюхи, клітчаті сорочки, яскраві хустинки та "револьвери".

Кожному прибулому на вечірку гостю вручили шерифську  зірку .

Розпочалось все з цікавих  розповідей  про ковбоїв, стиль їхнього життя. А далі на дітей чекало безліч конкурсів, ігор, розваг  з  достатньою кількістю заохочувальних призів. Найголовніший скарб, торбинку із золотими монетами, діти знайшли за допомогою карти у кабінеті Алли Якимівни.

Організувати і провести тематичну вечірку так само складно, як і легко. Але, якщо взятися за це з вогником і батьківською турботою - все вийде чудово. Дозвілля було яскравим, емоційним і різноманітним.

Для того, щоб підготуватись дітям до "ексклюзивної фотосесії"  було проведено майстер-клас з виготовлення "чарівних вус та посмішок".

Абрам`юк А.я