У Новій школі навчаємось творчо, легко, цікаво, охоче.

10.02.2019   Administrator   Категорія: Шкільне життя

Вчителі перших класів впроваджують в практику різні види конструктивної діяльності.У рамках реформи «Нова українська школа» усі перші класи одержали безкоштовні набори LEGO для використання під час уроків. Парні заняття — перший крок до дружби. Для  індивідуальних завдань LEGO теж є надійним помічником, адже розширює сферу фантазій.

Основні наші контролери – батьки, які щоденно спілкуються зі своїми дітьми та знають від них, що  відбувається.

НУШ – це цікава, практикоорієнтована, безпечна і дружня до дитини школа. А для батьків вона – відкрита, чесна і націлена на співпрацю. Головна ідея Нової української школи – компетентнісне навчання. Це означає, що учні не просто набувають знань, а вчитимуться використовувати їх на практиці й опановуватимуть навички.

Абрам'юк А.я.