Творча зустріч для вчителів початкових класів

28.12.2018   Administrator   Категорія: Шкільне життя

Нова українська школа стала частиною серця кожного українського вчителя та сьогоденням кожного українського школяра  і роблять це професійно, творчо, цікаво, креативно та натхненно.

Для вчителів початкових класів 26.12.2018 року організувано творчу зустріч з тренером НУШ Н.М.Гордіюк.

Мета  такого заняття - закріплення знань педагогів щодо впровадження нових змістових ліній Державного стандарту початкової освіти; вироблення практичних навичок технологізації методів викладання  з урахуванням особистісно зорієнтованого, компетентнісного та діяльнісного підходів.

Спочатку педагоги ознайомилися з механізмом наскрізного впровадження компетентнісного підходу в контексті Нової української школи. Потім працювали над пошуком форм і методів роботи під час опрацювання нових змістових ліній.

Н.М.Гордіюк залучила усіх учителів до практичної роботи з розробки фрагментів уроків з використанням вправ і завдань для реалізації змістових ліній.Педагоги  з величезним задоволенням взяли активну участь в інтерактивних вправах; дискутували, ділились думками, обговорювали, цікавились, дякували, а на закінчення виразили бажання ще не раз зустрітися...

Успіх змін залежить від вчителя. Учням треба показати нового вчителя, а вже потім – нову школу.

Абрам’Юк А. Я.