Творча зустріч для вчителів початкових класів

28.12.2018   Administrator   Категорія: Шкільне життя

          Нова українська школа стала частиною серця кожного українського вчителя та сьогоденням кожного українського школяра  і роблять це професійно, творчо, цікаво, креативно та натхненно.

   Для вчителів початкових класів 26.12.2018 року організувано творчу зустріч з тренером НУШ Н.М.Гордіюк. 

       Мета  такого заняття - закріплення знань педагогів щодо впровадження нових змістових ліній Державного стандарту початкової освіти; вироблення практичних навичок технологізації методів викладання  з урахуванням особистісно зорієнтованого, компетентнісного та діяльнісного підходів.

  Спочатку педагоги ознайомилися з механізмом наскрізного впровадження компетентнісного підходу в контексті Нової української школи. Потім працювали над пошуком форм і методів роботи під час опрацювання нових змістових ліній.

       Н.М.Гордіюк залучила усіх учителів до практичної роботи з розробки фрагментів уроків з використанням вправ і завдань для реалізації змістових ліній.Педагоги  з величезним задоволенням взяли активну участь в інтерактивних вправах; дискутували, ділились думками, обговорювали, цікавились, дякували, а на закінчення виразили бажання ще не раз зустрітися...

      Успіх змін залежить від вчителя. Учням треба показати нового вчителя, а вже потім – нову школу. 

 

    Абрам’Юк А. Я.

 

Коментарі 0

Ви не увійшли в систему! Вхід
ІНФОРМАЦІЯ ПРО НАДХОДЖЕННЯ І ВИКОРИСТАННЯ ПУБЛІЧНИХ КОШТІВ
ПРОЗОРІСТЬ ТА ІНФОРМАЦІЙНА ВІДКРИТІСТЬ ЗАКЛАДУ ОСВІТИ
Авторизація
Загальні новини