«Туризм – невикористана можливість Тернопільщини»

14.12.2018   Administrator   Категорія: Шкільне життя

«Світ – це книга. І хто не подорожував по ньому – прочитав у ній лише одну сторінку.»

Августин Аврелій

На сьогоднішній час досить активно розвивається сучасний світовий міжнародний туризм, який характеризується високими темпами розвитку та відіграє вагому роль в господарстві багатьох країн і регіонів. В окремих державах він став вагомою статтею доходів  і належить до найбільш динамічних сфер національного господарства.

Туристична справа розвивається швидкими темпами і цікавить все більше сучасну молодь. 12 грудня 2018р. у Тернопільському кооперативному торговельно-економічному коледжі відбулася науково-практична конференція «Туризм – невикористана можливість Тернопільщини». Учасниками конференції стали студенти вузу, учні нашої школи, зокрема: Малиняк Р., Гніденко А., Царик А.  Дівчата презентували свої теми: «Відомі та мало відомі туристичні місця Тернопільщини», «Маловідомі замки Тернопільщини», «Тернопільщина – кохання з першого погляду».

Тернопільщина унікальна земля. У нас є все від святинь і до ... довго можна все перераховувати. Але наша область відома всьому світу, не тільки церквами і замками, а й  печерами, річками, водоспадами, унікальними рослинним та тваринним світом. Гріх маючи такі об’єкти ні разу не побувати там! У своїх розповідях учасниці закликали до активного розвитку туризму в нашій області.

Адже, туризм є однією з найбільш дохідних і таких, що найбільш інтенсивно розвиваються, сфер світового господарства. Він «забезпечує підвищення конкурентоспроможності країн і регіонів в результаті створення нових робочих місць, підвищення рівня життя населення. Туризм впливає на збереження і розвиток культурного потенціалу, веде до гармонізації відносин між різними країнами і народами, що відіграє важливу роль у вирішенні соціальних проблем».

Царик Л. В.