Тиждень метематики.

11.04.2017   Administrator   Категорія: Шкільне життя

З 03.04.2017р. – 07.04.2017р. у ТНВК ШЕЛ №9 пройшов тиждень математики на високому рівні.

Розпочався тиждень з виставки математичних газет, на яких були розміщені цікаві кросворди, задачі, головоломки. Діти з захопленням розглядали їх. У вівторок, 04.04.2017р., учні 8 класів  підготували повідомлення «Цікаві факти з життя математиків», з яким ознайомили учнів середніх та старших класів. Оверко О.Й. провела з семикласниками  цікаві фізичні досліди, крім цього було організовано перегляд кінофільму «Вода та її властивості»

У середу, 05.04.2017р.,  Семчишин Я. С. провела «Математичні розваги»  для учнів 8-х класів. На цих уроках діти розв’язували нестандартні цікаві задачі, брали участь у  математичних змаганнях.

Для учнів 6-х класів Мурзою С.З. було проведено позакласні заходи з інформатики « Інформаційний бум», «Захист міні-проектів «Мій клас»» , а також конкурс «Знавці фізики» для восьмикласників.

У четвер, 06.04.2017р., для учнів 8-х класів вчителем Сайчук О.В. було проведено «Математичний брейн-ринг». Під час гри учні були поділені на команди. Кожна команда обрала капітана, який керував відповідями учасників. Команду – переможця нагороджено подарунками.

Для учнів 6-х класів вчителем Ваврів Н.Д. було проведено гру-подорож «Ключі від форту Кмітливих», а для одинадцятикласників - гру-вікторину «Щасливий випадок»,  на якій учні вчились нестандартно мислити, розв’язувати логічні задачі, доводити свою точку зору.

Гнатюк Н.В. провела «Математичний КВК» для учнів 5-х класів, під час якого діти за допомогою гри поринули у цікавий світ математики. По закінченню гри переможця та учасників було нагороджено медалями. Дітям та батькам позакласний захід дуже сподобався. У четвер відбулась презентація бук-трейлерів серед учнів 10 класу.(Дмитрик Г.В.)

07.04.2017р. вчителі підвели підсумки тижня математики, а також зазначили, що проведені позакласні заходи з математики сприяли активізації пізнавальної активності школярів, підвищенню зацікавленості предметом.

Вчителі Математики