Тиждень кольорів

03.12.2021   Administrator   Категорія: Шкільне життя

Мабуть, більшість пам’ятає лічилочку для запам’ятовування кольорів веселки: "Чапля Осінь Жде Завзято, Буде Сани Фарбувати". Перша буква кожного слова означає колір. Але, напевно, не всі знають, що ці сім кольорів веселки мають на наше життя сильний вплив. Теплі кольори тонізують і активізовують організм, а холодні – заспокоюють і розслабляють. Тобто це не тільки елементи естетики, а й засоби лікування.
      З 29 листопада по 03 грудня учні 7-Б класу провели «Тиждень кольорів». Кожного дня діти приходили до школи в одязі певного кольору, який визначали самі. Так, понеділок був білим, вівторок забарвлений у синій, блакитний, середа – червоний, четвер – зелений і п’ятниця  – жовтий, помаранчевий. Дітям було дуже приємно перебувати в одязі однієї барви. Про значення кожного кольору розповідав  класний керівник Царик Л.В. Учні дізналися, що білий колір здатний розширювати простір, показувати нам невинність і чистоту.
     Блакитний – колір медитації, він розслабляє, допомагає при лікуванні хворих психологічного і нервового розладу, знімає запалення і навіть без ліків знижує температуру тіла. Але коли у вашому оточенні багато блакитного, то стає прохолодно.Синій  (та й блакитний теж) вважається кольором духовності. Він пробуджує в людині саме ці почуття і розвиває інтуїцію, підвищує імунітет!
       Зелений покращує самопочуття, душа заспокоюється. Недарма людина себе прекрасно почуває в оточенні свіжої зелені. І навіть папір зеленого кольору змушує менше робити помилок при написанні.
       Червоний – це колір життя, підвищується тонус і вироблення гормону гарного настрою.
       Помаранчевий – це колір дії. Він – творець, позбавляє від депресії, туги, стимулює роботу серця і мозку. До того ж, кажуть, допомагає звільнитися від страхів, невпевненості в собі.
      Жовтий – це колір сонця, це переможець стресу, він найяскравіший колір веселки! Жене геть втому, смуток і печаль, допомагає зняти комплекси при спілкуванні.
Кожен зміг подумати, які кольори переважають у його гардеробі, яких потрібно позбутися, а які, навпаки,  придбати.

Царик Л. В.