Тернопільська спортсменка Анастасія Бачинська про свій шлях до титулів

14.11.2018   Administrator   Категорія: Шкільне життя

Сьогодні, 14.11.2018р., з учнями нашої школи відбулася зустріч із цікавою й талановитою особистістю, наймолодшим майстром спорту із спортивної гімнастики Анастасією Бачинською.

- Тернополянка Анастасія Бачинська у свої 15 вже виступає у складі збірної України і встигла вибороти чимало перемог та нагород зі спортивної гімнастики, - розповів директор дитячо-юнацької спортивної школи №2 ім.Ю.Горайського Рибак А.Г., де дівчинка навчалася майже сім років.

Юна спортсменка побувала на змаганнях у багатьох країнах світу, а також стала трикратною чемпіонкою всесвітньої гімназіади.

Про свою талановиту доньку з гордістю розповідала мати, Наталя Бачинська. Вона зазначила, що Анастасія «почала займатися спортивною гімнастикою ще з чотирьох років».

Разом із Настею до нас завітали Ігнатенко В.М., перший заступник голови осередку НОК України в Тернопільській області та Огнистий А.В., голова олімпійської академії, майстер спорту, чемпіон України зі спортивної гімнастики. Гості поділилися своїми здобутками.

У ході зустрічі учні задавали питання Анастасії, а за найбільш цікаві питання школярі отримували винагороди.

Директор нашої школи Рибак Г.В. подякував гостям за цікаву зустріч і привітав Анастасію з її перемогами. На згадку про відвідини нашого навчального закладу дівчинка отримала оригінальні подарунки.

На завершення усі мали нагоду сфотографуватися з молодою спортсменкою.

Рибак Г. В.