Тепла зустріч

30.05.2019   Administrator   Категорія: Шкільне життя

     28 травня 2019 року у школі відбувся обласний семінар для осіб, відповідальних за оздоровлення дітей у  районах (ОТГ) та містах обласного значення на тему « Особливості організації літнього оздоровлення та дозвілля дітей крізь призму громадянської освіти НУШ». Захід був організований методистом центру виховної роботи, захисту прав дитини та громадянської освіти  ТОКІППО Сесик О.О.

    Учні навчального закладу долучились до організації концертної програми для учасників семінару. Зі сцени лунали пісні  у виконанні ансамблю « Зорепад» та квартету « Талант», які захопили присутніх своєрідною співочою лірикою, артистизмом, мелодійно-вокальним інтонуванням. Експресивною подачею та органічністю можна охарактеризувати виступ аматорського хореографічного колективу « Коралі».

    Директор школи Рибак Г.В. ознайомив гостей з основними напрямками роботи закладу. « Ми намагаємось дати своїм вихованцям не лише загальноосвітні знання, а й такі, які будуть їм необхідні у дорослому житті. Разом з тим, ми повинні виховати у кожному школяреві людину - громадянина, патріота України і рідного міста та всебічно обдаровану особистість», - наголосив Григорій Володимирович.

 

    Осіпцова О. І.

 

Коментарі 0

Ви не увійшли в систему! Вхід
ІНФОРМАЦІЯ ПРО НАДХОДЖЕННЯ І ВИКОРИСТАННЯ ПУБЛІЧНИХ КОШТІВ
ПРОЗОРІСТЬ ТА ІНФОРМАЦІЙНА ВІДКРИТІСТЬ ЗАКЛАДУ ОСВІТИ
Авторизація
Загальні новини