«Спортивний Миколай»

16.12.2020   Administrator   Категорія: Шкільне життя

16 грудня 2020р. в рамках карантинних обмежень у школі відбулись спортивні змагання «Спортивний Миколай», у яких взяли участь команди учнів 7х класів.

Метою проведення заходу є залучення школярів до занять фізичною культурою і спортом, популяризація здорового способу життя, формування морально-вольових рис характеру та розвиток фізичних якостей, організація змістовного дозвілля дітей.

Основним завданням вчителів фізкультури  було створення атмосфери свята під час змагань, розвиток пам'яті учасників, уваги, організованості, уміння узгоджувати інтереси, долати труднощі, зміцнювати здоров’я, виховувати в учнів почуття взаємопідтримки та роботи в команді.

Хлопцям і дівчатам організатори (вчитель фізкультури Бутинська О.К. та студент ТНПУ ім. В. Гнатюка Горішній Роман) запропонували 4 види змагань, що розвивають координацію, спритність, швидкість та інші фізичні якості: естафета «Біг з бліном», «Вис на турніку», «Кидок м`яча”, «Стрибки зі скакалкою».

У спортивному залі точилася гостра боротьба, завдяки чому команди тримали в напрузі своїх вболівальників та класних керівників, учителів фізкультури. Усі учасники намагалися щосили бути першими.

У підсумку, кращими серед команд-учасниць стала команда учнів 7а класу, друге місце посіла команда учнів 7б класу, а третє місце виборола команда учнів 7в класу.

Директор школи Рибак Г.В. нагородив дітей грамотами та подарунками від Святого Миколая.

Змагання стали справжнім святом спорту, здоров’я та юності! А найголовніший результат - це позитивні емоції школярів, набутий досвід змагальної діяльності, нові знайомства між учнями та гарний настрій.

Осіпцова О. І. Бутинська О. К.