«Шукачі скарбів»

24.05.2018   Administrator   Категорія: Шкільне життя

У 3-В класі, вчитель Скакальська Н.В., відбувся захист дослідницького проекту «Шукачі скарбів».

Використовуючи різноманітні джерела інформації, учні вивчали корисні копалини рідного краю, з’ясовували способи видобутку, де і як їх використовують. На території Тернопільщини найбільшою є група нерудних корисних копалин.

Розвідано і обстежено понад 300 родовищ корисних копалин цієї групи. Серед них вапняки, крейда, мергелі, гіпс, піски, пісковики, глини, доломіти та ін. Вони розміщені на всій території області і є сировиною для виробництва різноманітних будівельних матеріалів.

Дослідницька робота розвиває в учнів пізнавальний інтерес, спостережливість, вміння робити висновки, виховує любов до рідного краю.

Скакальська Н. В.