Шана патріотизму й мужності

21.11.2023   Administrator   Категорія: Шкільне життя

Революція Гідності остаточно перетворила український народ в Українську націю! І сьогодні під гаслом: «Вистояли на Майдані - переможемо у війні», наші Герої нищать московське зло.  Україна обов'язково переможе і поверне всі окуповані території.

21 листопада, у 10 річницю революції Гідності та Свободи, ми віддаємо шану патріотизму й мужності українців, які постали на захист демократичних цінностей, прав і свобод людини, національних інтересів нашої держави. Її цілісності , суверенітету, європейського вибору.
    Саме сьогодні в нашій школі відбулося відкриття і освячення пам'ятних дощок справжніх патріотів, вірних синів України,наших випускників , які загинули, захищаючи рідну землю від ворогів: Героя України , командира 2- ї роти 83 батальйону 105 ОБТО Короля Сергія і зовсім юного бійця полку Азов Коваля Віталія, нагородженого орденом "За мужність" ІІІ ступеня.
    Віддати шану Героям прийшов  голова міської ради Сергій Надал, голова спілки офіцерів Тернопільської області полковник Варакута Олександр , начальник управління освіти і науки Тернопільської міської Ради Ольга Похиляк , голова міської профспілки працівників освіти Кухар Валентина , одноклассники, друзі, родина, побратими, учні і вчителі ТНВК ШЕЛ 9 ім.Ів.Блажкевич.
Згадали теплими словами про своїх учнів класні керівники Гнатюк Наталія і Дідилівська Наталія.
   Обряд освячення провів отець Андрій з церкви Святого Священномученика Йосафата .
  Кізілова Галина , директорка закладу і весь колектив щиро дякує волонтерам , які долучилися до створення меморіальних дощок: Степану Чайці, Ігору і Юрію Крету, Володимиру і Олександру Августовичам.
Ми завжди будемо пам'ятати про подвиги наших Героїв! Вони  назавжди в наших серцях. Висловлюємо повагу живим! Дякуємо за можливість бути вільним на своїй Богом даній землі!

Папроцька С. В.