Семінар голів методичних комісій учителів математики м.Тернополя

21.11.2014   Administrator   Категорія: Шкільне життя

На базі ТНВК школи-економічного ліцею № 9 ім. І Блажкевич 20 листопада 2014р. відбувся семінар голів методичних комісії вчителів математики міста Тернополя. Темою обговорення було  "Застосування нових інформаційних технологій для підвищення ефективності уроку математики". Педагоги поділились досвідом роботи щодо використання ІКТ у навчальному процесі.

Метою семінару було систематизувати форми і методи застосування нових інформаційних технологій та підвищити професійну компетентність учителів математики в галузі інноваційних підходів до навчально-виховного процесу.

Вступне слово під час відкриття семінару мала методист ТКМЦ Фролова В.С., яка наголосила на доцільності впровадження сучасних інформаційних технологій у практику навчально-виховного процесу.

Про особливості роботи свого навчального закладу на вищевказану тематику розповів директор ТНВК ШЕЛ №9 Рибак Г.В.

Семінар складався з теоретичної та практичної частин. Серед виступаючих були голова МК вчитель математики ТНВК ШЕЛ №9 Гнатюк Н.В., яка звернула увагу на доцільність використання ІКТ, як сучасного засобу підвищення ефективності уроку та ознайомила з тест-технологіями перевірки та оцінювання знань учнів. Про проведення нестандартних уроків з використанням інформаційних технологій розказала вчитель математики Сайчук О.В. Досвідом з використання інформаційних технологій для розв’язання економічних задач поділилась з колегами вчитель математики Семчишин Я.С. Про використання інформаційних технологій на різних етапах уроку розказала вчитель математики Ваврів Н.Д.

Під час практичної частини семінару математики шкіл спробували використання сервісу Learning Apps, генератор ребусів.

Семінар пройшов на високому професійному рівні та наштовхнув присутніх на нову творчу діяльність з використанням нових інформаційних технологій.

Семінар