"Профорієнтаційна робота. Педагогічні професії... і не тільки"

07.10.2018   Administrator   Категорія: Шкільне життя

7 жовтня 2018 року учні  10-х класів відвідали Фестиваль професій «Гостини в ТНПУ». При вході дітей зустрічали історики в одностроях різних епох та привітальними вистрілами з рушниць та географи, які показали свою готовність до походів.

Для гостей працівники і студенти університету підготували яскраві презентації своїх факультетів та спеціальностей, здивували учнів цікавими експериментами з фізики, дослідами з хімії, екології, психології.

Діти побачили роботу 3-D принтера та робота, створеного за його допомогою. Студенти – біологи показали результати своїх наукових робіт з генетики та очищення природних водойм. Кафедра інформатики продемонструвала особливості STEM-освіти.

За активну участь учні отримали сертифікати, які гарантують їм вступ  в університет  при виборі першим пріорітетом.

А на виході учні вальсували під мелодію вальсу.

Водовіз О.в.