Правознавчий КВК

26.12.2018   Administrator   Категорія: Шкільне життя

   Одним з основних напрямків виховного процесу є напрямок правового виховання учнів. Формування в Україні громадянського суспільства, розбудова суверенної, незалежної, демократичної та правової держави вимагає зміни підходів до виховання молодого громадянина. Сьогодні вже не потрібно доводити, що без цілеспрямованого правового виховання учнів цієї проблеми не розв’язати.

     Правова освіта і виховання не обмежуються лише часом уроків, а отримують логічне продовження у позаурочній та позашкільній роботі. Тому правова освіта та виховання, профілактика правопорушень серед підлітків постійно в центрі уваги педагогічного колективу нашої школи. В школі за останні роки склалась певна система правової роботи з учнями 

    В рамках тижня правознавства в нашій школі відбулися заходи, метою яких було формування правової культури учнів. 5 грудня  команди 9-х класів змагалися за звання кращого правознавця. Конкурс "Ринг правознавців" відбувався у чотири тури: І тур - гра "Вірю - не вірю"; ІІ - "Юридичні анаграми"; ІІІ - "Юридичні задачі"; І\/ тур - "Правознавчий аукціон". У результаті І місце посіла команди 9-В класу, , ІІ місце - команда 9-Б класу і ІІІ місце- команда 9-А класу. 7 грудня в учнів  10-х  класів відбувся Правознавчий КВК. Учні випробовували свої сили у різноманітних конкурсах, а саме: у розминці, юридичному марафоні, казковій правознавчій лотереї,конкурсі капітанів, а на домашнє завдання підготували сценки, в яких продемонстрували порушення прав людини. Підбиваючи підсумки змагань, вчитель історії Бакан Т.С., вчитель історіі Качунь М.І. і вчитель правознавства Папроцька С.В. зазначили, що учасники команд орієнтуються в теоретичному матеріалі, знають права, свободи та обов'язки громадян і можуть свої знання застосувати на практиці. 

 

 

    Папроцька С. В.

 

Коментарі 0

Ви не увійшли в систему! Вхід
ХАРЧУВАННЯ
ІНФОРМАЦІЯ ПРО НАДХОДЖЕННЯ І ВИКОРИСТАННЯ ПУБЛІЧНИХ КОШТІВ
Фінансові звіти
Бухгалтерія
Державні закупівлі
ПРОЗОРІСТЬ ТА ІНФОРМАЦІЙНА ВІДКРИТІСТЬ ЗАКЛАДУ ОСВІТИ
Статут закладу освіти
Ліцензії на провадження освітньої діяльності
Структура та органи управління закладом освіти
Кадровий склад закладу освіти згідно з ліцензійними умовами
Освітні програми, що реалізуються в закладі
Територія обслуговування, закріплена за закладом освіти його засновником
Фактична кількість учнів закладу
Мова освітнього процесу
Наявність вакантних посад
Матеріально технічне забезпечення закладу
Результати моніторингу якості освіти
Річний звіт про діяльність закладу
Умови доступності закладу для навчання осіб з особливими освітніми потребами
Інформація про надходження й використання публічних коштів
Правила прийому до закладу освіти
РОЗГЛЯД ЗВЕРНЕНЬ ГРОМАДЯН
Авторизація
Загальні новини