Подорож до столиці

14.06.2018   Administrator   Категорія: Шкільне життя

13 червня 2018 року  учні 8-А та 8-Б класів разом із класними керівниками Южин Н.І. і Царик Л.В. побували у Києві. Столиця привітала нас величезним вокзалом, швидким метро, грандіозними будівлями та затишними зеленими вулицями.

У місті багато визначних місць, які варто побачити. Учні прогулялися Хрещатиком, побували на Майдані Незалежності, пройшлися алеєю пам’яті Небесної Сотні, відвідали Водно-інформаційний центр (Музей води), милувалися Дніпром.

Другу половину дня усі провели у Київському зоопарку. Дітям було цікаво спостерігати за різноманітними екзотичними тваринами у величезних вольєрах, побувати у тераріумі, милуватися розкішними краєвидами.

Прогулянки поєднувалися з невеличкими «посиденьками» в одній із кав’ярень міста й Макдональдсі.  Ця подорож подарувала усім яскраві враження та позитивні емоції.

Царик Л. В. Южин Н. І.

Addition php