Особливості євроінтеграційних процесів в Україні

17.05.2019   Administrator   Категорія: Шкільне життя

День Європи — свято, що відзначається в країнах Європейського Союзу 9 травня, а також офіційно в Україні щорічно у третю суботу травня з 2003 р. Саме напередодні цього свята, 17 травня 2019 року, уроки географії в 10-х класах були присвячені темі Євросоюзу та місцю України в європейському просторі.

Для їх проведення було запрошено д.е.н.,  професора кафедри менеджменту та адміністрування факультету економіки та менеджменту ТНТУ ім. І. Пулюя Сороківську Олену Анатоліївну. Вона цікаво і доступно розповіла про особливості євроінтеграційних процесів в Україні, ознайомила з історією створення, інституціями, цінностями ЄС  та перспективами України.

Під час лекції учні повинні були для себе дати відповідь на питання «Як змінити наше життя на краще?» і «Чи варто Україні вступати до ЄС і чому?». Більшість учнів переконана, що це найкращий шлях розвитку для нашої країни, але потрібно вирішити багато економічних, політичних та соціальних питань, щоб на рівних бути членом європейської спільноти.

Водовіз О. В.