«Обачність не завадить»

16.10.2019   Administrator   Категорія: Шкільне життя

16 жовтня учні 5-Б класу разом із класним керівником Царик Л. В. відвідали Тернопільську центральну дитячу бібліотеку, що на вулиці Миру.

Цього дня працівниками бібліотеки та інспекторами зв’язків з громадськістю УПП в Тернопільській області ДПП лейтенантами поліції Олесею та Ігорем, було проведено бібліофорсаж «Обачність не завадить» в рамках заходів з безпеки дорожнього руху.

У ході зустрічі представники поліції розповіли дітям про найважливіші правила поведінки на пішохідних переходах, демонстрували учням дорожні знаки та визначали, що вони означають, перевіряли дотримання учнями правил безпеки у транспорті тощо.

Діти з цікавістю слухали Олесю та Ігора, запитували про те, що  їх найбільше цікавило, розповідали різні життєві ситуації, що траплялися з ними чи їх рідними.

У кінці зустрічі на згадку, зробили кілька світлин.

Щиро дякуємо працівникам поліції та керівникам бібліотеки за цікаву та повчальну зустріч.

Царик Л. В.