НОВОРІЧНО-РІЗДВЯНІ ЗАБАГАНКИ

25.12.2018   Administrator   Категорія: Шкільне життя

Ще від самого ранку 20.12.18р.  і діти, і батьки несли із собою, разом із портфелями, різноманітну смакоту, приготовлену вдома, – акуратно упаковану, загорнуту, розфасовану, готову до вживання, – аби відразу можна було розставити усе та продавати.

Директор школи Григорій Володимирович Рибак привітав усіх присутніх  та відкрив ярмарок. Всі класи ретельно готувалися: різдвяні смаколики та цікаві вироби продавалися на столах, оформлених в новорічному стилі. Веселе свято надовго запам’ятається всім учасникам заходу, адже ознайомило дітей з традицією ярмаркування українського народу, а також згуртувало всю шкільну родину — учнів, учителів, батьків.

І дорослі, і юні продавці ретельно дотримувались усіх санітарно-гігієнічних норм, –  застосовували одноразовий посуд, серветки. Слідкували за дотриманням необхідних вимог гігієни і медична служба та адміністрація.

Абрам’Юк А. Я.