Наша перша мандрівка

11.10.2019   Administrator   Категорія: Шкільне життя

     09 жовтня учні 5-Б класу разом із класним керівником Царик Л.В., батьками та першою вчителькою Абрам’юк А.Я. здійснили надзвичайно цікаву мандрівку на південь нашої області.

   Діти відвідали одну із перлин нашої країни, найдовшу печеру, геологічну пам’ятку природи загальнодержавного значення, що знаходиться с. Кривче Борщівського району. Назву «Кришталева» печера отримала завдяки кристалам гіпсу білого, кремового та рожево-бурштинового кольору, що покриває місцями її стіни. Учні почули легенду печери, пройшлися коридорами та залами, побачили окремі витвори природи, які отримали власні назви – голова бика, ящірка, слон тощо.

    Мандруючи далі, учні відвідали найвищий рівнинний водоспад України. Червоногородський (Джуринський) водоспад розташований на річці Джурин, в урочищі «Червоне», між селами Нирків і Устечко Заліщицького району.

Милуючись краєвидом місцевості, неповторною красою водоспаду, гуркітом води, можна залишити усі проблеми по заду.

    Стрімкий спуск до водоспаду та підйом до автобуса, дались досить легко, але забрали трошки сил та енергії. Але смачний обідній перекус у класному колі, відновив усі сили щоб рухатися далі.

   Дивовижні звірята чекали на юних мандрівників у зоокуточку, що знаходиться у с. Торське. Забавні ведмежата, грайливі лисички, пухнасті кролики, граційні лебеді, чудернацькі овечки, поважний верблюд, горді страуси ему, цікаві нутрії, серйозні левиці та багато інших, радо вітали дітей.

З хорошим настроєм, масою позитивних емоцій, сувенірами та світлинами зробленими на згадку, діти повернулися додому.

    Царик Л. В.

 

Коментарі 0

Ви не увійшли в систему! Вхід
ІНФОРМАЦІЯ ПРО НАДХОДЖЕННЯ І ВИКОРИСТАННЯ ПУБЛІЧНИХ КОШТІВ
ПРОЗОРІСТЬ ТА ІНФОРМАЦІЙНА ВІДКРИТІСТЬ ЗАКЛАДУ ОСВІТИ
Авторизація
Загальні новини