Моральна якість - толерантність

17.11.2023   Administrator   Категорія: Шкільне життя

Толерантність — важлива людська риса, без якої неможливо жити в розвиненому цивілізованому суспільстві. Саме тому необхідно докладати чимало зусиль, щоб розвинути її в собі. Однак і досі не всі розуміють значення цього слова та його важливість. А тому й досі багато у світі обмежених та упереджених людей, які нетерпимо ставляться до інших, навішують їм ярлики та не поважають особисті кордони інших. Саме сьогодні, в такий нелегкий час, варто нагадувати про необхідність поважати інших людей, прислухатися до чужої думки, проявляти милосердя, доброту, співчуття та терпимість.

Учні 11-А класу разом з класним керівником Ольгою Приведою побували на цікавій зустрічі в бібліотеці з психологинею Зоряною Удич.

Учням було продемонстровано відео після якого  аналізували які риси їм притаманні, а які хотіли би більш розвинути. Вчилися взаємодіяти на засадах поваги та толерантності, досліджували особистий простір у взаємодії з іншими. Засвоювали звички толерантної поведінки  та застосування їх у спілкуванні без критики та образ. Наприкінці   всі присутні наголосили на тому, якими ж рисами повинна  володіти толерантна людина. Кожен з учасників щось для себе усвідомив і відкрив, над чимось замислився.

Приведа О. О.